Servis a služby

Instalace

Instalace strojů, které dodává firma CNC invest, s.r.o., jejich zprovoznění a zaškolení obsluhy, údržby a programování zabezpečuje servisní odbor firmy CNC invest, s.r.o. Pokud je součástí instalace i dodávka technologie můžeme při odlaďování technologie spolupracovat s většinou dodavatelů nástrojů a ostatního příslušenství.

Instalace příslušenství jako je vysokotlaké chlazení, dopravníky třísek či některé značky podavačů tyčového materiálu jsme rovněž  schopni provádět samostatně za pomoci techniků fy. CNC invest, s.r.o., nicméně vzhledem k držení záruky, prvotní instalaci většinou provádí sám dodavatel daného příslušenství.

Servis CNC strojů

Záruční a pozáruční servis CNC obráběcích strojů značek dodávaných firmou CNC invest, s.r.o. provádí,  včetně dodávky potřebných náhradních dílů, servisní odbor CNC invest, s.r.o.

Nástup na servis se snažíme zajistit maximálně do 48 hodin od nahlášení a zaslání písemné objednávky s výjimkou státních svátku a dnů pracovního volna.

Pro omezení poruchovosti námi dodávaných strojů rovněž doporučujeme a nabízíme možnost uzavření  smlouvy o preventivní údržbě, kdy podle vytížení stroje 1x nebo vícekrát ročně naši technici provedou komplexní kontrolu a údržbu včetně pravidelné výměny opotřebitelných dílů dle přání zákazníka. V případě uzavření servisní smlouvy garantujeme nástup na servis do 24 hod.

Dodávky náhradních dílů jsou zabezpečovány přímo z interního skladu v Praze do 24 hodin či za pomoci expresní letecké nebo pozemní dopravy ze skladu Evropského zastoupení výrobce, většinou umístěném v Německu, do 48 hodin, nebo přímo od výrobce z Japonska , kdy je rychlost dodávky závislá na stáří stroje a typu dílu.

Repase

Repase, nebo chceme-li generální opravy dodávaných strojů může firma CNC invest, s.r.o. zabezpečit pouze v omezené míře, dané v prvé řadě stářím a opotřebením stroje a následně možností získat případný náhradní díl od výrobce, kdy všeobecná garance na dodávky ND je 10 let. V případě výrobců fy. Citizen, YASDA, SNK A NIIGATA, které se jako renomovaní japonští výrobci kovoobráběcích strojů řadí ke světové špičce, se možnost opravy či repase stroje posunuje i o desítky let a není tedy výjimkou oprava stroje staršího 25 let.

Z vlastních zkušeností víme, že i takto staré stroje zn. YASDA, SNK a NIIGATA většinou nenesou známky enormního mechanického opotřebení lože či pojezdů. Škrabání TURCITU je proto nutné pouze ve výjimečných případech  a pro tyto účely si najímáme externí specializované firmy s potřebnou dlouholetou praxí v tomto oboru. V případě nutnosti broušení lože, s kterým jsme se zatím nesetkali, se dá předpokládat, že náklady na repase takového stroje převýší či dorovnají hodnotu obdobného stroje nového s vyšší produktivitou práce. Proto tyto rozsáhlé opravy starších strojů v zásadě nedoporučujeme a neprovádíme.

Financování

Zajistíme Vám leasing nebo úvěr  od ověřených společností se zkušeností s leasingem obráběcích strojů …