CNC Invest Group, s.r.o.

(holding firem)
CNC invest, s.r.o        CNC Service, s.r.o.        CNC invest SK, s.r.o.

Firma CNC invest, s.r.o. ( původním názvem BOHEMIA TRADE s.r.o.) má dlouholetou tradici v dodávkách špičkové obráběcí a měřící techniky. Firma byla založena jako obchodně-servisní společnost v roce 1990, pod názvem BOHEMIA TRADE s.r.o., přičemž v roce 1999 došlo ke změně firemního názvu na současný název firmy CNC invest, s.r.oV současné době dodává do České a Slovenské  republiky především kovoobráběcí CNC stroje z Japonska, ale i z Brazílie, USA nebo Tajvanu.

V roce 2007 po ukončení výstavby vlastního areálu firmy , došlo k zásadnímu rozdělení působnosti  jednotlivých firemních oborů. Vznikl holding firem zastřešených  firmou CNC Invest Group, s.r.o. a to  firem :

  • CNC invest, s.r.o.,  jejíž náplň je nákup a prodej obráběcích strojů a příslušenství,
  • CNC Service, s.r.o.  s náplní provádění instalací, servisu, školení atd. obráběcích strojů a měřící techniky   
  • CNC invest SK, s.r.o. ,která všechny tyto činnosti zabezpečuje ve Slovenské republice.

Firma CNC invest, s.r.o. má základní kapitál ve výši 0,2 miliónu Kč, je výhradně českou firmou, s exkluzivním  zastoupením významných zahraničních výrobců zejména CNC obráběcích strojů světové úrovně v rámci České nebo Slovenské republiky.   

Předmětem činnosti firmy je poradenská činnost, vypracování komplexních technologií, zajištění dodávek  kovoobráběcích strojů s CNC řízením filtračních systémů a komunálních měřidel.

Centrála firmy je v Praze v areálu CNC Invest Group , kde jsou kanceláře vedení společnosti, administrativy, oddělení nákupu a distribuce strojů a příslušenství . Současně je zde umístěna i předváděcí hala dodávané obráběcí a měřící techniky vč. školícího a konzultačního střediska .

Firma CNC Service , s.r.o. s centrálou v Praze, v areálu CNC Invest Group a servisními techniky v Čechách a na Moravě zajišťuje komplexní servisní služby. Servisní péči provádí  pomocí vlastních servisních techniků působících v rámci České republiky a několika smluvních partnerů. Servis je zajišťován v intervalu 24 hod.po nahlášení požadavku na servisní zásah. V centrále firmy je rovněž umístěno oddělení nákupu a distribuce  náhradních dílů a vedení servisního oddělení včetně skladu náhradních dílů.

Firma CNC invest SK, s.r.o. má kanceláře ve Slovenské republice v Trenčíně, kde je umístěno obchodní a servisní oddělení.

 

Výše uvedené firmy jsou výhradními zastoupeními firem:
CITIZEN, ROMI SA, YASDA, SNK, NIIGATA, HARDINGE a zastoupeními firem TONG-TAI, REMA Control, AR Filtrazioni a Microtest AG.